Kontakt z Facebook daje więcej możliwości dla Twojej firmy

Kontakt z Facebook daje więcej możliwości dla Twojej firmy

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych, która umożliwia nam szybki i wygodny kontakt z pozostałymi użytkownikami. Dzięki niej możemy wzajemnie się komunikować – bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy. Facebook, jako medium społecznościowe niesie także wiele korzyści dla przedsiębiorców. Jako właściciel biznesu możemy posiadać firmowe konto, za pomocą którego docieramy do jeszcze większej liczby odbiorców. Co jednak w sytuacji, gdy kontakt z Facebook stał się niemożliwy ze względu na awarię platformy?

Facebook kontakt – w jakich sprawach kontaktować się z Facebookiem?

Facebook kontakt to sposób na szybką i prostą komunikację z zespołem Facebooka w razie awarii naszego firmowego konta na platformie. Kontakt z Facebook stanowi zatem dużo skuteczniejszą alternatywę dla żmudnego wypełniania wniosków lub formularzy kontaktowych, które zazwyczaj pozostają w systemie bez odpowiedzi. Dzięki tej opcji możesz skonsultować się niemal natychmiast z konsultantem platformy za pomocą czatu. Takie rozwiązanie pozwala na dużo szybsze znalezienie rozwiązania problemów związanych z platformą, dzięki której zarabiasz.

Kontakt z Facebook umożliwia nam rozwiązywanie różnych problemów. Najczęstszymi są te związane z blokadą nowego konta reklamowego, fanpage na Facebooku, prywatnego profilu lub managera firmy. W tych sytuacjach szybki kontakt z Facebook pozwala na praktyczniejsze i efektywniejsze rozwiązanie naszych problemów i poznania ich źródła. Oprócz tego Facebook kontakt pomaga nam zgłosić wykryty przez nas błąd na platformie, wyjaśnić wątpliwości dotyczących naszych reklam, płatności, bezpieczeństwa oraz innych spraw związanych z dostępem do tego social medium. Odnotowanie naruszenia zasad dotyczących umieszczania reklam przez innych reklamodawców może zostać także zgłoszone do Facebook kontakt.

Kontakt z Facebook – jak otworzyć czat z konsultantem?

Kontakt z Facebook jest udostępniony dla reklamodawców, którzy prowadzą w danej chwili płatne kampanie reklamowe na portalu Facebooka. Aby otworzyć czat z konsultantem Facebooka trzeba być administratorem aktywnego konta biznesowego. Facebook kontakt zaleca zalogowanie się na swoje konto biznesowe, a następnie przejście w zakładkę pomoc. Po zjechaniu w dół strony należy znaleźć sekcję dotyczącą pomocy i kliknąć przycisk czat, który znajduje się po prawej stronie Twojego ekranu. I to tyle. Jak widzisz kontakt z Facebook nie jest wcale taki trudny – pod warunkiem, że posiadasz aktywne konto biznesowe.

Dodaj komentarz