Pomysł na personalizowany prezent – długopis z grawerem

Pomysł na personalizowany prezent – długopis z grawerem

Prezenty personalizowane – dlaczego tak bardzo cieszą obdarowanych?

Najlepsze prezenty, to te dawane od serca. Prezenty przemyślane, idealnie dopasowane do obdarowywanego. Dlatego coraz bardziej popularne są prezenty personalizowane. Osoba otrzymująca taki prezent wie, że znalezienie go wymagało sporo wysiłku, fantazji i najszczerszych chęci sprawienia przyjemności. Kupienie standardowego prezentu nie wymaga zbyt wiele zachodu, wystarczy wejść do pierwszego z brzegu sklepu z ładnymi przedmiotami. Jednak przygotowanie prezentu dedykowanego konkretnej osobie wiąże się z poświęceniem czasu i głębokim namysłem co do tego, jaki rodzaj upominku wybrać. Dlatego takie prezenty są podwójnie cenne. Często są później używanie przez lata i przechowywane jako cenna pamiątka.

Polecamy także: Jaki prezent podarować bliskiej osobie.

Komu można wręczyć długopis z grawerem?

Porządny, pięknie wykonany długopis przyda się praktycznie każdemu, więc taki prezent z odpowiednią dedykacją ucieszy szerokie grono osób. Są jednak szczególne okazje i szczególne osoby, dla których prezent w postaci długopisu z grawerem sprawdzi się, jak żaden inny.

  1. Długopis z dedykacją od całej klasy, będzie idealnym prezentem dla wychowawcy lub ulubionego nauczyciela. Można go podarować z okazji Dnia Nauczyciela albo na zakończenie procesu edukacji.
  2. Taki upominek można wraz z kwiatami wręczyć swojemu promotorowi po obronie pracy magisterskiej. Będzie to wspaniały sposób na docenienie wsparcia, jakiego promotor udzielił w czasie pisania pracy. Wiele godzin nanoszenia poprawek i zastrzeżeń na pewno doprowadziło do tego, że niejeden długopis promotor wypisał.
  3. Długopis z gratulacjami to świetny prezent od rodziców dla dziecka, które właśnie ukończyło studia lub rozpoczęło wymarzoną pracę.
  4. Kolejną osobą, która zachwyci się takim prezentem, będzie partner, partnerka, mąż lub żona. Można w ten sposób okazać, że jest się dumnym z sukcesów zawodowych partnera, uczcić ukończenie ważnych szkoleń lub zdanie egzaminu zawodowego.
  5. Długopis można też podarować szefowi: z okazji urodzin, imienin, przejścia na emeryturę.
  6. Personalizowany długopis będzie dobrym prezentem na Dzień Ojca, na Dzień Dziadka i na inne rodzinne uroczystości. Odpowiedni grawer wzruszy każdego mężczyznę.
  7. Taki długopis z motywacyjnym cytatem lub ulubionym symbolem można również sprawić sobie. Pisanie nim będzie zawsze przyjemnością.

Co można wygrawerować na długopisie?

Na długopisie można wygrawerować napis lub symbol. Ograniczeniem jest niewielka powierzchnia długopisu i fantazja. Znając gust i zamiłowania osoby, dla której będzie długopis, łatwo dobrać coś odpowiedniego. Mogą to być gratulacje, wyznanie miłosne, pamiętna data, wers z wiersza, cytat albo podziękowanie.

Dodaj komentarz