Jakie zastosowanie mają opakowania fasonowe?

Jakie zastosowanie mają opakowania fasonowe?

Jakie zastosowanie mają tekturowe pudełka fasonowe? Opakowania fasonowe to doskonały sposób na pakowanie przedmiotów oraz ich wykorzystanie przy wysyłce zamówień ze sklepów internetowych. Prezentują się okazale, są ekologiczne, łatwe w złożeniu i możliwe do zamówienia z dowolną personalizacją, która pomoże w budowaniu pozytywnego wizerunku marki czy sklepu.

Zastosowanie opakowań fasonowych

Zastosowanie opakowań fasonowych można podzielić na dwa główne rodzaje. Pierwszy dotyczy wykorzystania ich jako bezpośrednie opakowanie towaru. W pudełka fasonowe często jest pakowana elektronika, sprzęt RTV i AGD czy wiele innych artykułów. Komputery, tablety, odkurzacze, blendery, lornetki, kosmetyki, alkohol, buty i wiele więcej.

Drugim zastosowaniem opakowań fasonowych jest ich wykorzystanie przy wysyłce zamówień online. Wygodne składanie, wzmocniona konstrukcja i elegancki wygląd sprawiają, że doskonale nadają się do spakowania jednego czy kilku zamówionych przedmiotów. Dzięki możliwej personalizacji, czyli umieszczeniu logo, napisu czy dowolnej grafiki oraz dostępności w różnych kolorach, są jednocześnie doskonałym sposobem na budowanie wizerunku marki oraz podkreśleniem starannie zaplanowanego procesu pakowania i wysyłki zamówień.

Zamówienia otrzymane w pudełku fasonowym (zwłaszcza z personalizacją) są zdecydowanie lepiej odbierane przez klientów niż te wysłane w tradycyjnych szarych kartonach klapowych.

Opakowania fasonowe do wysyłek

Tekturowe pudełka fasonowe dzięki zazębiającym się klapkom i skrzydełkom są szybkie w złożeniu, a do tego posiadają podwójne ścianki boczne, co zwiększa ich wytrzymałość. Jest to szczególnie ważne przy zabezpieczaniu towaru podczas transportu. Ich składana konstrukcja nie wymaga (w przypadku przechowywania) lub mocno ogranicza (w przypadku wysyłek) użycie dodatkowej taśmy klejącej, co jest rozwiązaniem pro ekologicznym. Wysyłka zamówień w opakowaniu fasonowym może świadczyć o staranne przygotowanym procesie realizacji zakupów na odległość.

Wygodne i praktyczne opakowania fasonowe

Pudełka fasonowe są niezwykle praktycznym rodzajem opakowania. Złożone nie zajmują wiele miejsca. Są chętnie wykorzystywane przez producentów jako bezpośrednie opakowanie towaru, prezentują się zacnie i z klasą. Doskonale wyglądają przy wszelkiego rodzaju reklamowych unboxingach.

Ich ogromną zaletą jest możliwość personalizacji takiego opakowania. Wybór dowolnego koloru, zewnętrznego pokrycia materiałem czy umieszczenia dowolnego logo, napisu lub grafiki, to wielki plus umożliwiający budowanie pozytywnego wizerunku. Klienci uwielbiają eleganckie opakowania produktów i zamówień, podkreślające ich wysoką jakość, a nawet prestiż. Opakowanie jest częścią produktu, więc musi być przemyślane i praktyczne, a czasem także stylowo wyglądające.

Zachęcamy do zakupu kartonów fasonowych na zamówienie, także z graficzną personalizacją, gdyż jest to świetna forma reklamy dla każdej marki. Firmy oferują do wyboru opakowania o określonych rozmiarach, a nawet możliwe jest stworzenie kartonu o dowolnym wymiarze. Dzięki możliwościom personalizacji zamówienia z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Dodaj komentarz