Automaty wydające dla Twojej firmy – jakie mają zalety? 

Automaty wydające dla Twojej firmy – jakie mają zalety? 

Chcesz usprawnić proces sprzedaży w swoim sklepie? Szukasz pomysłów, jak ułatwić odbiór zakupów swoim klientom? Odpowiedzią będą nowoczesne automaty wydające Irmatic. Takie rozwiązanie pozwala na zautomatyzowanie wydawania zakupów. Co więcej, dzięki niemu będziesz mógł zaoszczędzić czas i pieniądze. Jakie jeszcze zalety mają automaty wydające? Zobacz, jak może skorzystać na nich Twoja firma. 

Czym są automaty wydające? 

Automaty wydające to nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia proces przechowywania i wydawania produktów. Takie urządzenie jest samoobsługowe i może znajdować się poza granicami Twojego sklepu. Tym sposobem klient, który zakupi dany produkt online, może odebrać go w dowolnym czasie. To także świetne rozwiązanie do automatyzacji zwrotów. Klient już nie musi nadawać paczki, czy udawać się do sklepu, ale za to w wygodnym dla niego czasie zanieść paczkę do automatu. Rozwiązania Click & Collect dla handlu umożliwiają więc klientom odebranie zakupów dokonanych online w dowolnym momencie, nawet wtedy, gdy sklep już nie pracuje. 

Co ważne, wśród automatów do wydawania i przechowywania produktów możemy wyróżnić kilka typów urządzeń. Jednym z nich jest IRlocker, które realizuje procesy Click & Collect. Z kolei IRstock umożliwia na przykład sprzedaż sklepową produktów. Automaty mają budowę bębnową i przeszklenia na bocznych ścianach. Co ważne, posiadają wbudowany terminal płatniczy, drukarkę fiskalną oraz monitory wielkoformatowe. Takie elementy sprawiają, że urządzenie może być nie tylko automatem do wydawania paczek, ale także przestrzenią ekspozycyjną, reklamową, jak i sklepem jednocześnie. Takie nowoczesne rozwiązania pozwalają na dotarcie do większej ilości klientów i usprawniają procesy sprzedażowe. 

Jakie zalety mają automaty do wydawania Irmatic? 

Urządzenia Irmatic to funkcjonalne rozwiązania sklepowe. Przede wszystkim umożliwiają zastosowanie w jednym urządzeniu różnych rozwiązań służących do przechowywania oraz administrowania przedmiotami. Co więcej, dzięki bębnowej budowie taki automat pozwala na przechowywanie w jednym module do 945 indeksów. Ponadto rozwiązanie schowkowe służy do zarządzania towarami o dużych i małych gabarytach. Automaty wyposażone są w różnej wielkości schowki. Klient może więc dokonać swobodnych zakupów i następnie samodzielnie odebrać paczkę, bez względu na wielkość. Jakie jeszcze zalety dla Twojego sklepu może przynieść zakup automatów wydających Irmatic? 

Przede wszystkim jest to sposób na ograniczenie kosztów przechowywania asortymenty na magazynie. Co więcej, możesz zaoszczędzić także czas. Korzystając z automatów, nie masz już potrzeby angażowania pracowników do wydawania produktów, co pozwala skrócić cały proces. Dużą zaletą jest także kontrola. Automaty wydające wpływają na ograniczenie zapasów magazynowych oraz zmniejszenie zużycia i zwiększenie precyzji monitoringu kosztów. I ostatnie, ale nie mniej ważne – produkty mogą być wydawane niezależnie od godzin pracy sklepu, weekendów, czy świąt. 

Dodaj komentarz