Wycieraczki z logo – czy to dobry pomysł?

Wycieraczki z logo – czy to dobry pomysł?

Wycieraczki z logo firmy mogą nam się kojarzyć przede wszystkim z wielkimi przedsiębiorstwami, ale w rzeczywistości coraz częściej decydują się na nie nawet niewielkie, lokalne biznesy. Tylko czy rzeczywiście wycieraczki z logo https://www.bela.com.pl/wycieraczki-z-logo/ są dobrym pomysłem? Czy warto się na nie zdecydować?

Wycieraczki z logo – co można dzięki nim zyskać?

Wydawałoby się, że wycieraczka to przydatny do utrzymywania czystości i porządku, ale mało istotny z czysto wizerunkowego punktu widzenia przedmiot. W rzeczywistości jednak na ten detal zwraca uwagę, nawet nieświadomie, znacznie więcej osób niż by się wydawało. Wobec tego wycieraczka z logo z pewnością by się wyróżniła i została dostrzeżona przez większość klientów. Piękne meble, skórzane fotele i obrazy na ścianach, to oczywiście również bardzo istotne elementy jeśli chodzi o budowanie wrażenia elegancji i profesjonalizmu, ale ważne są również szczegóły, takie jak właśnie wycieraczka.

Posiadanie wycieraczki z logo pokazuje, że dana firma nie idzie na skróty i dba o dobrą prezencję. Oczywiście, są takie firmy, które kontakt z klientami utrzymują wyłącznie telefonicznie i mailowo, a niektóre nawet w ogóle nie posiadają biur, jednak w większości branż osobisty kontakt z klientem w biurze jest nieunikniony – nieuniknione jest wtedy również to, że klient będzie oceniał firmę między innymi na podstawie tego, co w biurze zobaczy.

Wycieraczki z logo nie są drogie i pozwalają tanim kosztem wywołać pozytywne wrażenie u potencjalnych i obecnych klientów, tak więc zdecydowanie warto się takim rozwiązaniem zainteresować. Co ważne, jeśli dobrze wybierzemy firmę produkującą wycieraczki, nie tylko będą one eleganckie, ale również dobrze spełnią swoją rolę w zakresie zbierania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z butów (przede wszystkim tych, które zdarzają się najczęściej i dają się we znaki najbardziej, a więc piasku, błota czy w okresie zimowym – śniegu) i utrzymywania porządku w biurze. Dzięki temu nie tylko zmarnujemy mniej czasu i środków na sprzątanie, ale też unikniemy sytuacji, w której klienta zniechęci widok brudnej podłogi.

Wycieraczki są bardziej oryginalne niż kubki czy długopisy

Długopisy z logo firmy, kubki, wizytówki – tego typu gadżety posiada bardzo duża ilość firm. Nie są one już klientów w stanie w żaden sposób zaskoczyć i chociaż niewątpliwie warto je mieć, to trzeba zdawać sobie sprawę z faktu, że są one obecnie już raczej standardem, a nie czymś wyjątkowym. Wycieraczki z logo są znacznie rzadziej spotykane, zwłaszcza wśród mniejszych biznesów, pozwalają wobec tego się wyróżnić.

Dodaj komentarz