Taxi biznesowe w Legionowie

Taxi biznesowe w Legionowie

Duże korporacje i firmy dysponują własną flotą pojazdów jednak niewielkie przedsiębiorstwa często nie stać na utrzymywaniu kilkunastu czy kilkudziesięciu aut. W tym przypadku pomocne może się okazać skorzystanie z ofert firm taksówkarskich dla biznesu. W mieście Legionowo działa kilka firm, z których część oferuje usługi przewozów typu biznes.

Biznes Taxi – Oferta

Oferta taksówek biznesowych dostosowana jest pod wymagania stale rosnącego rynku małych i średnich przedsiębiorstw i może różnić się zależnie od firmy. Podstawową usługą jest transport pracowników między lokalizacjami w powiecie legionowskim oraz całym województwie mazowieckim. Taksówki mogą odebrać także pracowników z lotniska Fryderyka Chopina albo lotniska w Modlinie i dostarczyć do siedziby firmy. Inną usługą jest dowożenie bagaży oraz przewożenie przesyłek. Jest to znakomita opcja, jeśli musisz jeszcze tego samego dnia dostarczyć ważny dokument albo paczkę do klienta albo do placówki swojej firmy mieszczącej się w okolicach Legionowa. Kolejnym typem ofert są transporty periodyczne bądź okresowe, które można zamówić i opłacić z góry dla określonego przedziału czasowego. Oferta taka jest wygodna, gdyż wystarczy zamówić ją raz, a taksówkarz sam każdorazowo podjedzie pod wskazane miejsce i wykona określone wcześniej kursy.

Dobra korporacja taxi ma zatem w swojej ofercie wiele różnych usług. W Legionowie przykładem firmy oferującej szerokie rozwiązania dla biznesu i jednocześnie tani transport między Warszawą a Legionowem jest Taxi Legionowo.

Cennik przejazdów i tabela opłat

Standardowo cennik przejazdów podzielony jest według taryf. Taryfa pierwsza – najtańsza – obowiązuje w mieście w godzinach dziennych. Taryfa druga to taryfa nocna, kolejne taryfy przełączane są, gdy pojazd znajdzie się poza administracyjnymi granicami miasta bądź kurs odbywa się w niedziele i święta.

Dla dłuższych bądź droższych kursów warto wcześnie ustalić maksymalną kwotę, która jesteśmy w stanie zapłacić. Podczas zamawiania taxi powinniśmy negocjować cenę za kurs bądź zapytać się z góry, ile wyniesie opłata. Można również skorzystać z aplikacji, która umożliwia estymowanie cen przejazdów według miejsc startowych i docelowych.

Postoje Taxi w Legionowie

Legionowo ma wytyczonych kilka miejsc postojów taksówek w częściach miasta, gdzie ruch pieszych jest największy. Pierwszy postój taxi znajduje się przy stacji PKP na ulicy Husarskiej. Kolejny postój zlokalizowany jest na ulicy Generała Sowińskiego. Trzeci umiejscowiono przy stacji PKP na ulicy Tadeusza Kościuszki. Jeśli na wybranym postoju nie ma akurat pojazdu, najlepiej jest zadzwonić pod wybrany numer telefonu i zamówić taksówkę telefonicznie. Pojazd powinien podjechać w ciągu maksymalnie dziesięciu minut.

Dodaj komentarz