Jak wybrać najlepszą pożyczkę bez BIK? 

Jak wybrać najlepszą pożyczkę bez BIK? 

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, jednak masz nie za ciekawą historię kredytową? Rozwiązaniem tego problemu jest pożyczka bez BIK. Jednak żeby nie wpaść w spiralę zadłużenia, musisz dokładnie przeanalizować ofertę oraz wybrać pożyczkę dopasowaną do swoich potrzeb. Zobacz jak wybrać najlepszą pożyczkę bez BIK. 

Pożyczka bez BIK – co to jest? 

Żeby wyjaśnić czym jest pożyczka bez BIK, musimy w pierwszej kolejności rozwinąć skrót. BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, to instytucja, która gromadzi dane o kredyto i pożyczkobiorcach. Trafia się tam od razu po zaciągnięciu pożyczki lub kredytu i nie jest to nic negatywnego. W BIK-u zapisuje się nasza historia kredytowa – jakie zobowiązanie zaciągnęliśmy, ile mamy w tym momencie otwartych i jak radzimy sobie ze spłatą. 

Banki zanim udzielą kredytu dokładnie prześwietlają wnioskodawcę. Jeżeli do tej pory nieregularnie spłacaliśmy raty, mamy dużo otwartych zobowiązań finansowych lub w ogóle nie mamy historii kredytowej, to możemy mieć problem z uzyskaniem kredytu. Właśnie w takich przypadkach warto rozważyć opcję pożyczki bez BIK, czyli bez sprawdzania baz. Pamiętaj jednak, że tego rodzaju produkty dostępne są w ofercie firm pożyczkowych, a nie w bankach. 

Jak wybrać najlepszą pożyczkę bez BIK? 

Ofert pożyczek bez BIK szukaj w Internecie. To właśnie w sieci zamieszczone są wszystkie oferty, dzięki czemu mamy do nich łatwy i bezpośrednio dostęp. Jak to zrobić? W tym celu możesz skorzystać z darmowych porównywarek ofertowych. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie najlepsze oferty są skupione w jednym miejscu, a my możemy wygodnie je  przeglądać. 

Zanim jednak wybierzesz konkretną ofertę, upewnij się, że na pewno będzie Cię na nią stać. Pożyczki charakteryzuje krótki okres spłaty – przed wypełnieniem wniosku sprawdź ile on wynosi. Najlepsze oferty pożyczek bez BIK mają okres spłaty, który trwa nawet kilka miesięcy. Ważne jest również oprocentowanie oraz koszty dodatkowe. Najlepsza pożyczka bez BIK, to taka, która gwarantuje szybki czas wypłacenia pieniędzy. W niektórych przypadkach może być to nawet 15 minut. 

Jak działa pożyczka bez BIK? 

Pożyczka bez BIK udzielana jest przez firmy pożyczkowe, które pochodzą do wnioskodawców łagodniej niż banki. Nie zawsze sprawdzają klienta w bazach, ponieważ mają inne systemy weryfikacji. Dzięki temu możliwa jest pożyczka bez BIK. Żeby uzyskać pożyczkę bez BIK musisz wypełnić wniosek na stronie wybranego pożyczkodawcy. Następnie poczekaj na weryfikację wniosku, która trwa od kilku do kilkunastu minut. W przypadku decyzji pozytywnej pieniądze pojawią się na Twoim koncie w ciągu 15 min. 

Dodaj komentarz