Skup książek – Radom i obszar całej Polski

Skup książek – Radom i obszar całej Polski

Czytanie książek ma to do siebie, że nieustannie rozwija nasze myśli, postrzeganie świata, czy zakres słownictwa. Często pociąga to za sobą zmianę gustu czytelniczego, który z kolei przyczynia się do konieczności gruntownej zmiany zawartości domowej biblioteczki. Po dawniej lubiane tytuły literackie sięgamy coraz rzadziej, aż w końcu dochodzimy do wniosku, że dobrze byłoby się ich pozbyć i zrobić miejsce na nowe książki.

Stare i nieużywane książki można zanieść do antykwariatu, albo skorzystać z nieco wygodniejszej opcji i sprzedać je na SkupSzop.pl. Ze względu na szybkość i brak konieczności osobistego zawiezienia książek to właśnie internetowy skup książek – Radom i pozostałe miejscowości Polski jest lepszą opcją.

Internetowy skup książek – Radom – dlaczego warto skorzystać?

SkupSzop to internetowy skup książek, który pozwala szybko i wygodnie pozbyć się niepotrzebnych książek, z którymi nie wiemy, co zrobić. SkupSzop.pl działa wyłącznie online – nie jest to jednak problemem, który uniemożliwi sprzedaż książek. Wystarczy odwiedzić stronę skupu książek i przejść do zakładki „sprzedaj książki”, gdzie należy wpisać bez spacji trzynastoznakowy kod ISBN książki. Zlokalizowanie kodu na książce nie powinno być problematyczne – znajdziesz go nad kodem kreskowym.

Po podaniu kodu uzyskasz informację dotyczącą możliwości sprzedaży wskazanej książki. Warto przy tym pamiętać, że SkupSzop jest zainteresowany wyłącznie książkami wydanymi po 2005 roku (wyłączając z tego podręczniki szkolne oraz akademickie). Nie sprzedasz tu zatem starszych pozycji literackich. Na tym etapie uzyskasz także informację dotyczącą kwoty, jaką możesz uzyskać za książkę. SkupSzop.pl wskazuje minimalną wartość sprzedaży – jeśli chcesz w ten sposób pozbyć się książki, to powinieneś dodać tyle książek, aby uzyskać za nie co najmniej 40 zł. Nie ma natomiast górnej granicy – możesz zatem sprzedać tyle książek, ile tylko zechcesz.

Sprzedawaj książki i przeznacz zysk na szlachetny cel!

Cena za książkę wyliczana jest na podstawie 3 czynników. Jest to: aktualna cena rynkowa, aktualne zapotrzebowanie oraz stan magazynowy SkupSzop.pl. Kwotę ze sprzedaży uzyskasz w ciągu 24 godzin – licząc od momentu zweryfikowania nadesłanego zamówienia. O wypłacie środków zostaniesz poinformowany SMS-em.

Pieniądze ze skupu możesz przeznaczyć także na szlachetny cel. Na Twoje życzenie cała kwota ze sprzedaży może zostać przeznaczona na jedną z fundacji – Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy lub Polską Akcję Humanitarną. 

Dodaj komentarz