Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

Witamy państwa – Znany Księgowy. Nasze biuro rachunkowe pracuje już ponad 20 lat, od 2002 roku. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Indywidualnie podchodzimy do obsługiwanych klientów, zapewniając m.in. korzystne ceny, elastyczny czas pracy oraz bezpłatną pomoc w założeniu działalności. Pomożemy wybrać korzystną formę rozliczenia podatkowego dla przedsiębiorcy, co pozwoli na znaczącą optymalizację kosztów prowadzenia działalności. Trzeba podkreślić, że w zakresie świadczonej aktualnie obsługi księgowej, każdy nasz klient ciągle może liczyć na pomoc wykwalifikowanego zespołu ekspertów i doradztwo ze strony sumiennego doradcy podatkowego. Mamy certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz kilkunastoletnią praktykę zawodową, która poprzedzona jest uzyskaniem wykształcenia ekonomicznego zdobytego na markowych uczelniach wyższych. Powierz prowadzenie dokumentów w dobre ręce! Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że sprawy finansowe firmy mogą zostać zlecone tylko osobom rzetelnym, które będą w stanie bezpiecznie rozliczać nasz dobytek finansowy przez gąszcz przepisów i uregulowań. Jesteśmy teamem z doświadczeniem i wiedzą, którzy zdając sobie sprawę z tego, że w grupie siła. Postanowiliśmy wiec świadczyć wsparcie w codziennej działalności dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Napisz do naszego biura lub zadzwoń.

Oferta biura rachunkowego Znany Księgowy. Rozlicz swoją firmę z nami.

Firma Znany Księgowy oferuje: kompleksowe usługi księgowe (pełną księgowość), audyt, księgowość projektów w ramach funduszy unijnych; prowadzenie płac,

sporządzania rozliczeń podatkowych, przygotowanie sprawozdań rocznych oraz wiele innych.

Standardowym obszarem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradztwo podatkowe. Macie państwo w nas partnera, który zajmie się wszystkimi dokumentami. Wypełnimy je rzetelnie oraz profesjonalnie. Dokumenty można dostarczyć do nas samemu jak również wysłać kurierem. Przy małej liczbie dokumentów możesz je przesłać do nas drogą elektroniczną. Odbieramy dokumentację na życzenie przedsiębiorcy w jego firmie. Ta usługa jest dodatkowo płatna. Naszymi klientami są firmy o różnorodnym profilu działalności i funkcjonujące w ramach różnych form prawnych. Odwiedź nasz punkt obsługi klienta w państwa miejscowości oraz rozpocznij z naszą firmą owocną współpracę. Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, którzy jeszcze nie do końca są przekonani czy biznes to dobra droga dla nich. Czekamy właśnie na ciebie. Nie czekaj dłużej tylko zadzwoń do nas, nie odkładaj tej decyzji na później. Biuro księgowe Znany Księgowy proponuje księgowość w atrakcyjnych cenach. Sprawdź nasz cennik na stronie internetowej https://znany-ksiegowy.pl.

Dodaj komentarz