Dystrybutory wody dla szkół

Dystrybutory wody dla szkół

Odwodnienie organizmu prowadzi do wielu negatywnych konsekwencji. Bóle głowy, problemy z koncentracją, senność – to tylko część z objawów odwodnienia. Aby temu zapobiec, należy regularnie pić wodę, najlepiej małymi łykami przez cały dzień. Dystrybutory wody dla szkół dadzą uczniom i nauczycielom stały dostęp do świeżej wody, której można napić się podczas przerwy. Z racji tego, że w szkole spędza się wiele godzin, każda osoba powinna mieć zapewniony dostęp do świeżej wody.

Jakie są zalety dystrybutorów wody?

Nowoczesne dystrybutory oferują nie tylko świeżą wodę do picia. Z ich pomocą można przygotować wrzątek na herbatę i kawę lub napełnić kubek zimną i orzeźwiającą wodą, która jest niezbędna podczas cieplejszych dni. Dystrybutory wody mogą być używane na wiele sposobów, a niektóre z nich mają opcję gazowania wody.

Jest to elegancki element wyposażenia pokoju nauczycielskiego, stołówki dla uczniów czy też klas. Zapewnienie zdrowych i łatwo dostępnych napojów jest ważne w każdej placówce szkolnej. Dystrybutory wody są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generują ogromnych ilości plastiku. Wystarczy raz kupić lub wynająć dystrybutor i przez długi czas można korzystać z jego możliwości.

Gdzie można korzystać z dystrybutora wody?

Dystrybutor wody może być używany nie tylko w szkołach. Dystrybutory wody dla firm, zakładów produkcyjnych, sklepów, przychodni i wielu innych obiektów to także dobre rozwiązanie. Zamiast transportować plastikowe butelki z wodą, wystarczy skorzystać z dystrybutora, który ma przyłącze do sieci i filtruje wodę, która płynie bezpośrednio z kranu. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest wynajem takiego urządzenia, ponieważ oprócz dystrybutora zyskujesz regularną konserwację oraz kompleksową obsługę przez profesjonalną firmę.

Jeśli w Twojej firmie zapotrzebowanie na wodę pitną jest bardzo duże, to korzystając z nowoczesnej maszyny, możesz zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Dystrybutor na zapleczu lub stołówce pracowniczej zredukuje ilość zużywanego plastiku do minimum, szczególnie jeśli każda osoba będzie korzystać z kubków wielokrotnego użytku.

Czy minerały pozostają w wodzie pitnej z dystrybutora wody?

Woda przefiltrowana przez urządzenie jest pozbawiona potencjalnych patogenów, a jednocześnie zawiera wszystkie dobre minerały i pierwiastki, które naturalnie pojawiają się w wodzie z kranu. Oznacza to, że użytkownicy mają dostęp do świeżej i zdrowej wody, która po przefiltrowaniu przez urządzenie została pozbawiona jedynie potencjalnie szkodliwych związków. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów.

Dodaj komentarz