Daj szansę szczęściu

Daj szansę szczęściu

Pewnie każdy chciałby kiedyś coś wygrać. Mówi się, że niektórzy mają szczęście. Wiele osób zna zapewne kogoś, kto zawsze coś wygrywa, nawet wtedy, gdy wcale się nie stara. To się nazywa mieć farta. Czasem jednak, warto pomóc swojemu szczęściu. Często smucimy się, że nigdy się nam nie poszczęściło, a nawet nie próbowaliśmy. Żyjemy w czasach kiedy to internet stoi przed nami otworem, a w nim właśnie znajdziemy najlepsze konkursy.

Gdzie szukać szczęścia?

Jeśli nie znamy szczególnych stron internetowych na których są konkursy, wystarczy, że poszukamy w przeglądarce, wpisując hasło konkursy internetowe, znajdziemy niezliczone witryny temu poświęcone, między innymi e-konkursy. Przed wzięciem udziału w konkursie warto oczywiście sprawdzić opinię danego serwisu, aby mieć pewność, że ewentualna wygrana, będzie prawdziwa. Istnieje wiele stron, na których zebrane są przeróżne konkursy różnych firm, sklepów i marek. Warto też szukać tego typu zabaw w gazetach czy audycjach radiowych.

Rodzaje konkursów

Istnieją różne typy konkursów. Są takie gdzie wystarczy wysłać jedynie SMS-a, ale także takie, które wymagają większego zaangażowania. Często zadaniem konkursowym może być odpowiedź na dane pytanie, czy opisanie krótkiej historii. To typ zabawy, który świetnie sprawdzi się dla osób, które lubią pisać i nie mają większego problemu z fantazyjnymi historiami. Są też konkursy fotograficzne, gdzie należy przesłać odpowiednie zdjęcie, pasujące do tematu podanego przez organizatora. Również portale społecznościowe utworzyły kolejną ścieżkę konkursową, polegają one zazwyczaj na udostępnieniu posta i napisaniu krótkiego komentarza.

Nagrody

Nagrody, które można wygrać w konkursach są naprawdę różne. Jest to zależne głównie od organizatora. Popularną nagrodą jest oczywiście gotówka, tutaj wartość takiej nagrody może wahać się od kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy, zdarzają się i takie gdzie nagroda jest jeszcze wyższa. Często można wygrać również auto. Często zwycięzca obdarowywany jest również bonem na wyjazd wakacyjny, zazwyczaj dla dwóch osób. Marki organizujące tego typu zabawy, oferują niejednokrotnie swoje produkty jako nagrody, zestawy kosmetyków, sprzętów RTV i AGD i innych.

Czy warto?

Jeżeli jesteśmy w stanie poświęcić trochę czasu to jak najbardziej warto brać udział w konkursach. Oczywiście te SMS-owe są płatne, więc udział w nich zależy od tego czy chcemy poświęcić na ten cel kilka złotych.Konkursy internetowe natomiast, są bezpłatne, może w nich wziąć udział każdy. Dlaczego więc nie dać w końcu szansy naszemu  szczęściu? Możemy tylko zyskać.

Dodaj komentarz